نحوه تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش کالا

تحویل کالا

ارسال رایگان و تحويل در محل برای پکیج دیواری بوده و این خدمات فقط در شهر تهران انجام می گیرد.

ارسال رایگان دیگر محصولات مانند رادیاتور  و حوله خشک کن فقط در صورت خرید پکیج دیواری خواهد بود.

سفارشات شهرستان ها بوسیله تیپاکس و یا از طریق باربری ارسال خواهد شد و هزینه ارسال سفارشات خرید کالا به عهده خریدار می باشد.

چنانچه ثبت سفارش کالا در ساعات غير اداري باشد، در اولين ساعات اداري روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

ساعات كار شرکت ایران بوتان از ساعت 8 صبح الی 7 بعد از ظهر مي باشد.

توجه : سفارشات لوازم جانبي شامل هزينه ارسال خواهد بود.

امکان ارسال پکیج شوفاژ دیواری به سایر استان ها وجود ندارد و مشتری محترم باید حتما" پکیج دیواری را از استان محل نصب پکیج ، خریداری نماید.

مشتريان شهرستانها پس از تماس از طرف واحد فروش و هماهنگی لازم مي بايست وجه سفارش کالای خود را به حساب های مشخص شده واريز نمایند و پس از واریز مبلغ (کارت به کارت، پرداخت اینترنتی) به واحد فروش اطلاع دهند تا ترتيب ارسال سفارش کالای آنها طبق شرايط ذكر شده داده شود

همچنين مشترياني كه مايل به مراجعه و خريد به صورت حضوري مي باشند، مي توانند پس از اطمينان از موجودي كالاي مورد نظر به آدرس شرکت ذكر شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمايند و نسبت به خريد كالاي مورد نظر خود اقدام نمايند.

 

پرداخت

پرداخت حضوری:

جهت حفظ آسودگی خاطر مشتریان، پرداخت حضوری قبل از تحویل کالا در محل شرکت ایران بوتان امکان پذیر می باشد.

پرداخت غیر حضوری:

این پرداخت پس از حصول اطمینان از موجودی کالا و زمان تحویل از طریق کارت به کارت، همراه بانک، اینترنت بانک، عابر بانک، و یا انتقال وجه توسط شعب بانک مقدور می باشد.

پرداخت در محل:

پرداخت وجه سفارش کالا برای مشتریان تهران، پس از تحویل كالاي خريداري شده و در محل صورت خواهد گرفت و هیچ گونه هزینه ای به غیر از قیمت کالای سفارش داده شده از مشتری دریافت نخواهد شد.