تلفن: ۷۷۲۷۲۹۴۳- ٧٧١٨۵۶۶۴- ۷۷۲۱۲۸۶۲- ۷۷۴۵۵۱۲۶

مقالات

هزینه سرویس و تعمیر پکیج چقدر است؟

همه ما پس از یک روزکاری و یا بعد از برگشتن از مسافرت مخصوصا در طول فصل های سرد منتظر و نیاز به خانه ای گرم هستیم ولی با موقعیتی متفاوت روبرو می شویم. خانه سرد- بدون آبگرم- پکیج دیواری خاموش- رادیاتور های سرد- بدون حمام

ادامه مطلب

تعمیرات پکیج بوتان

مرکز تخصصی و نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج بوتان با توجه به مشتریان فراوان و استقبال خوب مصرف کنندگان نسبت به خرید ونصب و استفاده از تجهیزات گرمایشی بوتان ایجاد شده و می تواند خدمات پس از فروش با کیفیت در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوتان ارائه دهد که این امر با توجه به استفاده از سرویکاران با تجربه و کارآزموده  انجام پذیر می باشد.

ادامه مطلب

قیمت پکیج بوتان

پکیج های دیواری برای تهیه وتامین آبگرم تولید شده اند. آب گرم تولید شده برای مصارف مختلفی از قبیل آشپزخانه، حمام، دستشویی، رادیاتورها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

تعمیر پکیج دیواری

پکیج دیواری دستگاهی است که همزمان از برق و آب و گاز استفاده می کند تا آبگرم مصرفی و گرمایشی را تامین کند. پس از مدتی استفاده، دستگاه نیاز به بازدید، سرویس دوره ای و تعمیرات دارد. انجام ندادن بازدید و سرویس دوره ای باعث می شود دستگاه زود تر فرسوده شده و مشکلات بیشتری را بوجود بیاورد که نیاز به تعمیرات و گاهی تعویض قطعات گردد.

ادامه مطلب