تلفن: ۷۷۲۷۲۹۴۳- ٧٧١٨۵۶۶۴- ۷۷۲۱۲۸۶۲- ۷۷۴۵۵۱۲۶

مقالات

تنظیم شیر گازی پکیج دیواری و نحوه کار آن

در پکیج دیواری از قطعه ای استفاده می شود که به برق متصل است و توسط جریان الکتریکی کار می کند. این قطعه، شیر گازی پکیج دیواری نام دارد که به صورت خودکار شعله و حرارت پکیج را کم و یا زیاد می کند. در پکیج ها از شیر هایی استفاده می شود که جنسشان از آلومینیوم بوده و محکم هستند.

ادامه مطلب

ویژگی های پمپ پکیج و عملکرد آن

پکیج ها دارای دو عملکرد تولید آبگرم شوفاژ یا رادیاتوری و آبگرم مصرفیمی باشند. پمپ پکیج یکی از مهم ترین اجزای پکیج می باشد و تعمیر آن هزینه دارد و قیمت پمپ پکیج زیاد بوده و جزء گران قیمت ترین اجزای پکیج به حساب می آید. پکیج ها دارای اجزای متفاوتی می باشد.

ادامه مطلب

نحوه کار شیر سه طرفه موتوری در پکیج دیواری

در پکیج ها از یک شیر سه طرفه موتوری استفاده می شود که وظیفه دارد تا با جریان الکتریکی، دریچه رادیاتور ها را ببند و آب گرم را وارد لوله ها کند. این شیر در انواع پکیج ها متفاوت بوده ولی در انجام کار فرقی نمی کند. این شیر یکی از مهم ترین قطعات پکیج های دیواری می باشد.

ادامه مطلب

دلایل افزایش فشار پکیج بوتان ویا ایران رادیاتور(عیب‌یابی پکیج دیواری )

مواردی باعث افزایش فشار پکیج و خاموش شدن و در نهایت نیاز به راه‌اندازی مجدد پکیج می‌شود. این عوامل باعث می‌شود پکیج با صدای بالایی کار کند و در برخی موارد خاموش شود. در ادامه به بررسی حالت‌ها و عوامل افزایش فشار برای عیب‌یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج بوتان خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
featured image

آموزش تعمیر فلوسوئیچ، فلومتر(تعمیر پکیج دیواری)

یکی از قطعاتی که در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری معمولاً مورد بررسی قرار می‌گیرد فلوسوئیچ است. در صورت سالم بودن آن در پکیج‌های آنالوگ معمولاً چراغ سبزرنگی در حال چشمک زدن است، در پکیج‌های دیجیتال علامت شیر بهداشتی در صفحه‌نمایش نشان داده می‌شود یا چشمک می‌زند. در ادامه به بررسی فلومتر و فلوسوئیچ در تعمیر پکیج بوتان و عیب‌یابی پکیج دیواری می‌پردازیم.

ادامه مطلب

چرا پکیج به طور مداوم سرد وگرم می شود؟

اگر به پکیج دیواری خود موقع سرد و گرم شدن پی‌در‌پی دقت نمایید، مشاهده خواهید کرد که خود پکیج نیز روشن و خاموش می‌شود. افزایش سریع دمای آب منجر به خاموش شدن خودکار پکیج بوتان جهت کاهش دمای آب می‌شود که دلیل عمده سرد و گرم شدن مداوم آبگرم مصرفی است. در ادامه به عوامل عمده سرد و گرم شدن آب پکیج، عیب‌یابی پکیج دیواری و تعمیر پکیج بوتان اشاره خواهیم کرد

ادامه مطلب