featured image

قیمت پکیج بوتان

لیست قیمت پکیج

قیمت پکیج

پکیج های دیواری برای تهیه وتامین آبگرم تولید شده اند. آب گرم تولید شده برای مصارف مختلفی از قبیل آشپزخانه، حمام، دستشویی، رادیاتورها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

پکیج دیواری بوتان با توجه به عملکرد و نوع قطعات به کار رفته و ظرفیت حرارتی و تهویه هوا دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

لیست قیمت پکیج

قیمت پکیج

پکیج های فن دار از پکیج های بدون فن گرانتر می باشندکه بدلیل تغییر ساختار و وجود فن  و پرشر دود می باشد. البته با توجه به شرایط تامین هوای واحد مسکونی و ایمنی کمتر امروزه پکیج های دیواری بدون فن بسیار کم تولید شده و یا تولید نمی شوند. پکیج های بدون فن باید دودکش عمودی به قطر 15 سانتی متر داشته باشند. ولی در پکیج های فن دار دودکش به صورت افقی نصب می شود که بدیل وجود فن می تواند گازهای حاصل از احتراق را به بیرون هدایت کند. برای این منظور از دودکش های دوجداره استفاده شده که هوا و اکسیژن را از فضای بیرون تامین و دود حاصل از احتراق را خارج کرده و ایمنی بیشتری برای مشتری بوجود می آورد

در پکیج های بوتان در مدلهای قدیمی تر مانند کالدا ونزیا، بنسره، بنسره پرو، سی وی و اپتیما از پسوند i برای پکیج های بدون فن و در پکیج های فن دار از پسوندis  استفاده گردیده است.در مدل های جدید پکیج بوتان مانند پرلاپرو، ورونا، پرلا و پارما برای پکیج های بدون فن از پسوند i و برای پکیج های فن دار از پسوند Rsi استفاده می شود.

لیست قیمت پکیج

قیمت پکیج

تاثیر گزاری عملکرد در قیمت پکیج‌ بوتان

قیمت پکیج‌ بوتان با توجه به مزیتی که ارائه می‌دهند، متفاوت است؛ از میان این مزایا می‎توان به کاهش در مصرف گاز، مجهز بودن به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی، استفاده از قطعات اروپایی، افزایش راندمان، بدون بو و بی صدا بودن، اشغال فضای اندک، ایمنی بیشتر به دلیل وجود سنسورهای هشدار دهنده، بی خطر بودن، قابلیت تغییر دما، آمادگی همیشگی آبگرم به محض روشن شدن پکیج اشاره کرد.

 

ظرفیت حرارتی یک از عوامل تایین کننده در قیمت پکیج بوتان می باشد. تولیدات شرکت بوتان در بازه های 22 تا 32 کیلو وات می باشند که با توجه به متراز واحد مسکونی و تامین هوای دستگاه مشخص می شوند که در این زمینه نمی توان فرمول دقیقی برای انتخاب پکیج استفاده کرد چون پارامتر های زیادی در این مورر تاثیر داند.پکیج های بوتان در مدل های کالدا ونزیا ظرفیت های 24 و 28،  مدل های اپتیما ظرفیت های 24و28، مدلهای پرلا پرو ظرفیت های 24و28و32 و مدلهای پارما ظرفیت های 22 و24 کیلو وات تولید شده اند.

پارامتر ها مهم جهت انتخاب پکیج بوتان عبارتند از :

موقعیت جغرافیایی(گرم- سرد- معتدل)

نوع کاربری (خانگی- اداری- تجاری)

نحوه ساخت واحد مسکونی(ویلایی- آپارتمانی)

متراژ واحد مسکونی(تک خوابه- دو خوابه- سه خوابه-...)

تعداد واحد ها و طبقه محل سکونت

تعداد دیوارهای مرتبط با هوای بیرون

طبقه زیرین (پارکینگ و یا واحد مسکونی)

ارتفاع سقف

نوع درز بندی پنجره ها(دو جداره یا تک جداره)

شرایط تامین هوا(وجود دوکش- ارتفاع عمودی دودکش-قطر دودکش- وجود دریچه تامین هوا)

 

لیست قیمت پکیج

قیمت پکیج